اکتبر 10, 2019
طراحی و بهینه سازی شده : دیزاین مای سایت
 • صفحه اصلی
 • >
 • گلف
 • >
 • اعضای تیم اعزامی گلف آذربایجان‌غربی در مورد مسابقات قهرمانی کشور چه نظری داشتند؟

اعضای تیم اعزامی گلف آذربایجان‌غربی در مورد مسابقات قهرمانی کشور چه نظری داشتند؟

 • توسط barzanji
 • پنج‌شنبه , 10 اکتبر 2019
 • نظرات درباره
اعضای تیم

به گزارش هیات گلف آذربایجان‌غربی، اعضای تیم گلف استان بعد از اولین حضور در مسابقات قهرمانی کشور، ضمن قدردانی از برزنجی رئیس هیات گلف استان بابت حمایت کامل و اعزام تیم و رخ دادن اولین حضور تیمی از استان در مسابقات کشوری، کیفیت مسابقات را بالا و کمک این حضور به پیشرفت رشته گلف در استان دانستند.

منصور حسین‌نژاد یکی از اعضای تیم که متولد ۵۸ است در مورد مسابقات گفت:
با توجه به برگزاری اولین دوره مسابقات در رده سنی ۱۸ تا ۵۵ سال مطابق با آخرین رده‌بندی سنی فدراسیون جهانی گلف که شالوده اصلی تیم‌های ملی نیز در این رده تشکیل می‌شود، رقابت‌هایی با بالاترین سطح کمی و کیفی را شاهد بودیم.
درخصوص عملکرد چون هیچ سابقه قبلی در این رشته ورزشی و مسابقات نداشتم ولی در خصوص این مسابقات می‌توان گفت: دانش و بار فنی بالاتری را نصیب بنده کرد و نسبت به آنچه که قبلا بودم  عملکردی عالی برای من رقم زد ضمن اینکه مسابقات مطلوب و سطح بالایی از لحاظ مدیریت اجرایی مسابقات و میزبانی را شاهد بودیم.
این مسابقات با حضور ۸۴ گلف باز از ۲۰ استان برگزار شد که چندین ملی پوش و قهرمان کشور نیز در مسابقات حضور داشت و برای پوشیدن لباس تیم ملی به رقابت پرداختند

وحید عباسپور دیگر عضو تیم آذربایجان‌غربی که متولد سال ۶۸ است می‌گوید:
کیفیت مسابقات قهرمانی گلف کشور با توجه به شرکت ۲۱ تیم از سطح کشور در حد قابل قبول و خوبی بود.
عملکرد تیم ما نیز نسبت به اولین حضورمان در مسابقات قهرمانی کشور و تمرینات فشرده در حد قابل قبول بود که همراه با تاکتیک تیمی و استفاده از تکنیک و مهارت‌های فردی برابر استراتژی تعیین شده توسط مربی بسیار مطلوب و فراتر از انتظار بود. با توجه به ساختار فیزیک و آناتومی بدن هر فرد که متفاوت با دیگری است وظیفه بازیکنان اجرای اصولی فنون تخصصی ضربات با تکیه بر تمرینات تخصصی و مستمر پیشرفت قابل توجهی حاصل شده که نظر مثبت مربیان را جلب کرد. انشالله در آینده شاهد رشد و شکوفایی رشته گلف در استان آذربایجان‌غربی و کشور باشیم.
شرکت در مسابقات قهرمانی کشور به فال نیک می‌گیرم و انشالله بتوانیم با حمایت همیشگی و بی‌دریغ ریاست هیات گلف استان، نام استان‌ آذربایجان غربی را در رشته گلف در سطح کشور مطرح کنیم و با توجه به وجود ظرفیتها و پتانسیلهای موجود در این استان در آینده به عنوان ظرفیتی برای شمال غرب کشور استفاده شود.
عملکرد رقیبان نیز با توجه به حضور ۲۱ استان از سطح کشور در مسابقات گلف قهرمانی کشور و آمادگی تیم ها و حضور قدرتمند ورزشکاران در مسابقات، در حد بالا و عالی بود و با آمادگی کامل در مسابقات حضور داشتند.
در |ایان به دلیل حمایتها و زحمات شایان و ارزشمند ریاست محترم هیات گلف استان جناب آقای برزنجی نهایت تقدیر و تشکر را دارم

یاسر پورشادلو بازیکن متولد ۶۲ تیم اعزامی گلف آذربایجان‌غربی هم درباره مسابقات می گوید:
مسابقات از لحاظ پیشرفت چشمگیر در امر دیپلماسی و روابط بین سازمانی کاملا مشهود بود، حضور مسولان بزرگوار کمیته ملی المپیک ایران و وزارت ورزش و هیات رئیسه محترم گلف از نقاط برجسته این دوره بود.
در اختیار گرفتن سالن همایش آکادمی المپیک و نیز فضای عالی برگزاری مراسم اختتامیه با حضور همه تیمهای حاضر نشان از لیاقت و پیگیری های ریس و دبیر محترم فدراسیون گلف است که قطعا تلاش و کوشش و همت و اراده چاشنی اصلی مسابقات بود و بنظر بنده لااقل در دهه گذشته بی سابقه بود.
عملکرد تیم با عنایت به اولین حضور تیم گلف استان آذربایجان‌غربی در مسابقات و نیز عدم تداوم آموزش با تکیه بر تکنیک و مهارتهای فردی ، ورزشکاران توانستند آموزشهای بسیار فشرده را تا حد قابل قبول و استراتژی تیمی پیش ببرند
شرکت در مسابقات لیگ ، قهرمانی کشور و نیز اردوهای برون مرزی جهت بهره مندی از زمین ها و کسب تجربه های متفاوت ضروری بنظر می رسد که با  حمایت قاطع رییس محترم هیات گلف استان جناب آقای برزنجی شاهد بهبود و پیشرفت این رشته در استان باشیم.
برای این دوره تیم آذربایجان‌غربی با پیشنهاد بنده و حمایت قاطع رییس محترم هیات گلف استان جناب آقای برزنجی تشکیل و اعزام گردید که به نوبه خودم تقدیر و تشکر از ایشان را دارم، این حضور مشکلات و مسایل زیادی را به همراه داشت که شخص رییس محترم به جان خریدند و تمام و کمال حامی تیم بودند و از امروز انتظار می رود گلف استان آذربایجانغربی که با حضور خود استارت خود را قدرتمندتر از قبل و با قاطعیت و تمرینات مستمر زیر نظر مربیان مجرب ادامه راه را با اراده ورزشکان و استعدادیابی ادامه دهند

 • facebook
 • googleplus
 • twitter
 • linkedin
 • linkedin
قبل «
بعد »